wtorek, 11 marca 2014

Biedronkowy zmywacz do paznokci Bebeauty- z olejem kokosowym i gliceryną

Dziś słów kilka o zmywaczu do paznokci z Biedronki firmy Bebeauty.
Biedronka ma w swej ofercie wiele dobrych i tanich kosmetyków.Do nich ze śmiałością mogę zaliczyć właśnie ten zmywacz.Kilka słów od producenta:

Bezacetonowy zmywacz do paznokci naturalnych i sztucznych łatwo i skutecznie usuwa lakier nie rozmazując go.Nie wysusza i nie odbarwia płytki paznokciowej.Natłuszcza i chroni skórę wokół paznokcia przed wysuszeniem.Pozostawia płytkę, paznokciową lekko natłuszczoną, przygotowując ją pod zabieg manicure.Innowacyjna pompka umożliwia precyzyjne odmierzanie dozy zmywacza.


Moja opinia:

Pierwszą zaletą tego produktu jest buteleczka z pompką ułatwiająca wydostanie odpowiedniej ilości zmywacza na wacik.Nic nam się dzięki temu nie marnuje.Uwielbiam takie poręczne opakowania, również jeśli chodzi o podkłady do twarzy.Drugą zaletą jest cena- za 150 ml zmywacza zapłaciłam około 5 zł.

Trzecią zaletą jest skład zmywacza.Producent obiecuje nam glicerynę i olej kokosowy oraz brak acetonu.Czy rzeczywiście?To prawda.Rzeczywiście w składzie na 4 i 5 miejscu znajdziemy oba składniki.Czysty aceton został zastąpiony Octanem Etylu- innym rozpuszczalnikiem, troszkę mniej inwazyjnym niż czysty aceton.

Musze stwierdzić ,że zupełnie zgadzam się z obietnicami producenta.
Rzeczywiście zmywacz bardzo łatwo usuwa lakier z paznokci, nie trzeba dużo pocierać ani naciskać aby zmyć dobrze lakier.Zmywacz jest wydajny.Mnie wystarczy dobrze nasączony jeden wacik do zmycia 5 paznokci u jednej ręki i to nawet ciemnego lakieru.
Nie wysusza paznokcia.Powiedziałabym nawet ,że lekko je natłuszcza.
Ma bardzo przyjemny jak na zmywacz do paznokci zapach i  fajny seledynowy kolorek
Do tego wygodne opakowanie z pompką , które po skończeniu zmywacza nadda się do uzupełnienia choćby innym zmywaczem.Cena również bardzo przystępna.Same pozytywy!

Oceniam go na 5 z plusem i polecam wszystkim!
6 komentarzy:

 1. Ja do tej pory używałam zmywacza z Isany ale chyba ten też wypróbuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie opakowania z pompką. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie zmywcze z biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie zwłaszcza ze jest tez olej kokosowy

  OdpowiedzUsuń
 5. to spróbuję, choć tych opakowań z pompka nie lubię

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za pozostawiony komentarz.Każdy z nich sprawia mi radość i motywuje do dalszego działania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...