czwartek, 26 marca 2015

Paletka do stylizacji brwi Oriflame.Paletkę poleciła mi znajoma-konsultantka Oriflame.Kiedyś lubiłam paletkę z Essence.Cienie były prawie identyczne jak w tej Oriflame i kosztowała grosze.Szkoda ,że została wycofana.Pozniej  do brwi używałam zwykłego brązowego cienia.
Tę paletkę kupiłam na promocji za 15 zł.To prawdziwa okazja ,bo standardowo kosztuje nie mało- około 33 zł
Paletka zamknięta jest w eleganckim czarnym pudełeczku z lusterkiem i osobnym pojemniczkiem na pędzelki.
Zawiera dwa cienie: jaśniejszy i ciemniejszy oraz wosk.
Osobiście używam tego jaśniejszego cienia, choć i tak muszę go nakładać delikatnie ,bo jest dość ciemny.Na pewno nie sprawdzi się u jasnych blondynek.Wosku używam rzadko, ponieważ moje brwi nie wymagają dodatkowego ujarzmienia.

Cienie są trwałe, i bardzo wydajne.Wystarczą na bardzo długo .
Paletka posiada dwa sztywne pędzelki: jeden do cieni a drugi do wosku.
Jak dla mnie brwi podkreślone cieniem wyglądają  o wiele naturalniej niż kredką.Cień ładnie wypełnia przestrzeń pomiędzy włoskami dzięki czemu brwi wyglądają estetycznie.

Jak dla mnie lusterko jest  trochę za wąskie, aby móc dokładnie się w nim zobaczyć, choć "od biedy" na pewno się przyda.
Wosku osobiście nie używam ,ale przydaje się do  makijażu klientek.
Paletka godna uwagi  i polecenia pod warunkiem ,że upolujecie ją na promocji.Na paletkę w regularnej cenie raczej bym się nie skusiła.Wolałabym kupić jakiś dobry brązowy cień , który spełniałby to samo zadanie.

Znacie, używacie?

1 komentarz:

  1. Mam tą paletkę, niestety upadła mi i odpadła część wierzchnia z lusterkiem, na szczęście mimo to można zamykać opakowanie.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za pozostawiony komentarz.Każdy z nich sprawia mi radość i motywuje do dalszego działania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...